Reklam Alanı

Ekin Koç

''Kurt Seyit ve Şura'' dizisinin bir diğer oyuncusunu hepimiz tanıyoruz. ''Sana Bir Sır Vereceğim''in yetenekli oyuncusu Ekin Koç. Oyuncuları özenle seçilmiş ''Kurt Seyit ve Şura izle'' dizisinde tüm oyuncular büyük bir fırsat tanınmıştır diye düşünüyoruz. Ekin Koç Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile özellikle genç kızların gözdesi olmayı başardı. Yeni dizisinde de karakterinin hakkını fazlasıyla vereceğinden eminiz. Profesyonel olarak sadece o dizide oynayan oyuncu için Kurt Seyit ve Şura dizisi ikinci büyük rolü olacak.


Kurt Seyit ve Şura Oyuncusu Ekin Koç Kimdir?


Murat Boz’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Ekin Koç 27 yaşında olup 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı  oyuncunun boyu 1,70 cm ve göz rengi kahverengidir. Ekin Koç 35 buçuk atölyesi öğrencisi olup, Vahide Gördüm ve eşi Altan Gördüm’den dersler alan oyuncu ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynuyordu ama şimdi artık Kurt Seyit ve Şura Dizisinde oynayacak….

Doğum Yeri:Antalya
Doğum Tarih:1992
Yaşı:21
Boyu:1.70
Kilosu:68 kg üzeri
Göz Rengi:Kaverengi
Saç Rengi:Siyah
Burcu:Bilinmiyor
Eğitim:Konservatuar
Mesleği:Oyuncu,manken,fotomodel,sunucu
Höbileri:Spor yapmak,seyhatat etmek,gezmek,eğlenmek,müzik dinlemek,internet sörf yapmak

Reklam Alanı


5 Responses to "Ekin Koç"

  1. Adsız says:

    ekinimm

  2. Adsız says:

    bitanemmmmmmmmmm yerim yaaa

  3. Adsız says:

    ikizler burcu

Yorum Yap:

Kurt Seyit ve Şura dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: siyahay@windowslive.com
Powered by Blogger.
Google+
Yandex.Metrica